شرکت سبزکوش نگین فعالیت خود را از سال 1373 آغاز نمود و با اخذ نمایندگی محصولات GOLF از کمپانی Gutbrod آلمان، توانست گام های موفقی را در عرصه ماشین آلات کشاورزی، باغبانی و فضای سبز بردارد. اخد نمایندگی انحصاری کمپانی های معتبر جهان چون BCS و GGP و EUROSYSTEM ایتالیا، و همچنین AS و MTD آلمان،WEIMA  و عرضه محصولات آنها همراه با ارائه خدمات پس از فروش، با بهره گیری از بیش از 6000 نوع قطعه یدکی، نشانگر موفقیت روز افزون این شرکت در سال های گذشته می باشد. همچنین تولید سمپاش های میکرونر، بذرپاش های دستی و موتوری و ثبت اختراع این محصولات، بیانگر جنبه دیگری از توانایی های فنی و مهندسی متخصصان شرکت سبزکوش نگین می باشد. هدف این شرکت تولید و توزیع ماشین های کوچک در حوزه فضای سبز، باغبانی و کشاورزی است و هم اکنون حدود 50 نوع ماشین کوچک و متوسط را در ابعاد و اندازه های مختلف و با نام ها و برندهای مختلف تولید، تامین و توزیع می نماید. این شرکت با برخورداری از بهترین برندهای موجود در اروپا، توانسته‌است کالای ساخت چین را نیز با بهترین کیفیت عرضه نماید و اصولاً در فضای بازار موجود، رقابت در ارائه کالای ارزان را فراموش نموده و فقط به کیفیت بالاتر و خدمات و محصولات ارائه شده، می‌اندیشد. تهیه و سازماندهی بیش از 6000 نوع قطعه به عنوان خدمات پس از فروش از ویژگی های این شرکت است که کاری بسیار دشوار می باشد و فقط می تواند با اعتقاد به امر تعهد به خدمات پس از فروش میسر شود. به‌طوری که وجود بسیاری از قطعات یدکی دستگاه‌های فروخته‌شده در فاصله زمانی 10 سال گذشته را نیز، می‌توان در انبار قطعات این شرکت ملاحظه نمود. همچنین حضور متخصصان کارآزموده، تحصیلکرده و باتجربه مصرف‌کننده را در هر زمان از پروسه تصمیم به خرید تا پس از خرید دستگاه، حمایت کرده و به وی اطمینان و قوت قلب می‌بخشد.

SKN، امروز پس از حدود 20 سال سابقه مفید در زمینه ماشین آلات کوچک باغبانی و کشاورزی، مفتخر به این است که توانسته با نام خود در دورترین روستاها و شهرهای تمامی استان های کشور، و همچنین به واسطه برند BCS در کشورهای عراق، افغانستان و تاجیکستان نفوذ کند. ارائه خدمات پس از فروش در تمامی این مناطق از جمله افتخارات شرکت سبزکوش نگین است که تنها با تلاش بی وقفه و دلسوزانه تمامی پرسنل از بالاترین تا پایین ترین سطح میسر شده است.

شاخصه های شرکت

کیفیت:

از ویژگی های خاص شرکت سبز کوش توجه به کیفیت و پرهیز از رقابت در حوزه تجارت با شرط کاهش کیفیت است و همواره تلاش دارد تا سطح کیفی را بالا و قابل قبول نگه دارد.

خدمات:

همانگونه که گفته شد ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات از دیگر شاخصه های شرکت سبز کوش نگین است به گونه ای که در محاوره فروشنده های ماشین آلات گفته می شود که این محصول توسط شرکت سبز کوش نگین ارائه می گردد پس خدمات دارد.

سلامت:

در شرکت سبزکوش نگین هر محصول از هر کشوری با همان نام عرضه می گردد و در فضای کنونی که تقلب در بازار قبح خود را از دست داده در شرکت سبز کوش نگین با اطمینان مشتری می تواند کالای مورد نیاز خود را انتخاب کند و به نوشته روی دستگاه اطمینان داشته باشد این موضوع از ارزش های ثابت و تغییر ناپذیر در این شرکت بوده و می باشد.