نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی و مکانیزاسیون مشهد، همواره یکی از پرمخاطب ترین نمایشگاه های کشاورزی کشور در طول سال بوده است و منحصراً این قابلیت را دارد تا در بهترین زمان انتخاب و خرید دستگاه، بهترین پتانسیل های بالفعل عرضه و بالقوه تقاضای انواع ماشین آلات کشاورزی را در خلال چند روز، گرد هم آورد. 

از همین رو، شرکت های عرضه کننده دستگاه، سعی بر این دارند تا همواره بهترین دستاوردهای خود را در طول این نمایشگاه به متقاضیان محترم عرضه نمایند. شرکت سبزکوش نگین، نماینده انحصاری معتبرترین کمپانی های تولید کننده ماشین آلات کشاورزی، باغبانی و فضای سبز نظیر FERRARI، BCS، AS، GGP، EUROSYSTEM و....، که همواره از جمله غرفه های برگزیده ادوار مختلف نمایشگاهی در استان های مختلف بوده است، نیز بر آنست تا با رونمایی از یک تراکتور کمرشکن باغی جدید، انتظارات مخاطبین محترم را، که با کمال افتخار و با پیشرفت روز افزون SKN رو به فزونی است، پاسخگو باشد. 

مشخصات محصول جدید

محصول جدیدی که قرار است در دوازدهمین دوره نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی و مکانیزاسیون  مشهد توسط شرکت سبزکوش نگین (SKN) رونمایی شود، تراکتور VEGA V85 SDT DS محصول کمپانی FERRARI ایتالیا نام دارد. از مزایای این تراکتور می توان به ابعاد منحصر به فرد چرخ های این تراکتور اشاره کرد که از این رو، شعاع چرخش تراکتور به حداقل میزان قابل دستیابی کاهش یافته و باعث می شود VEGA  بدون هیچ مشکلی در مناطق با دسترسی مشکل و تپه های شیب دار کار کند. ویژگی DUALSTEER که خاص VEGA است، مانورپذیری و تعادل را به صورت همزمان برای تراکتور فراهم می نماید. این تراکتور، قابلیت فرمان پذیری بر روی دو ناحیه شامل نقطه کمرشکن و چرخ های فرمانپذیر جلویی را دارد.

طراحی منحصر به فرد VEGA، توجه به کارآیی، ابعاد، مانورپذیری، راحتی و ایمنی را برای مخاطب تداعی می کند که همین دقت در طراحی، سبب تمایز محصولات FERRARI با تراکتورهای کمرشکن معمول موجود در بازار شده است.

 

 

شرکت سبزکوش نگین مفتخر است از تاریخ 26 الی 29 بهمن ماه، میزبان باغداران و علاقه مندان محترم برای بازدید از این تراکتور و سایر دستگاه ها در این نمایشگاه باشد. در مطالب بعدی، ویژگی های فنی این تراکتور با جزئیات منتشر خواهد شد.