در سال 1393، همگام با بالارفتن اهمیت توجه به مکانیزاسیون باغات، تأمین شاخه خردکن و چوب خرد کن برای باغات کشور با جدیت بیشتری دنبال شد. از همین رو پس از تحقیقات فراوان، شرکت سبزکوش نگین اقدام به واردات شاخه خردکن BIO 90 مجهز به موتور هوندا از کمپانی CARVAGGI ایتالیا نمود. این شاخه خرد کن که به دلیل توان بسیار مناسب و قطعات مقاوم خود بسیار مورد توجه کارشناسان حوزه مکانیزاسیون قرار گرفت، به دلیل قیمت ارز مبادله ای، کشاورز را با چالش تأمین هزینه روبرو می نمود. 

شرکت سبزکوش نگین که همواره توجه به کیفیت دستگاه و رفاه مشتری را جزو اصول کار خود قرار داده است، تیم تحقیق و توسعه خود را به کار گرفت تا راه حلی مناسب تر را جهت ورود دستگاهی با کیفیت BIO 90 به باغات باغداران محترم پیدا کند. پس از تحقیقات فراوان، تولید دستگاه شاخه خرد کن SKN BIO 90 مجهز به موتور هوندا و بلبرینگ SKF ایتالیا و تیغه و چکش ایتالیایی با شاسی طراحی شده و ساخته شده توسط مهندسین بخش تولید شرکت سبزکوش نگین در دستور کار قرار گرفت و به سرعت به تولید انبوه رسید. در این بین، با توجه به کیفیت فوق العاده SKN BIO 90 و پس از تست های فراوان و کلاس های آموزشی متعدد، با حمایت های مسئولین محترم اداره مکانیزاسیون استان های مختلف از جمله استان های شمالی کشور، این دستگاه به سرعت در بین باغداران محترم رواج پیدا کرد تا امروز که پس از حدود 1 سال از تولید این دستگاه، افتخار این را داریم که دستگاه با کیفیت SKN BIO90 را از طریق تسهیلات بانک کشاورزی در اختیار کشاورزان و باغداران عزیز قرار دهیم. هم اکنون این دستگاه با کد اعلامیه 9356 در شاخه ماشین آلات باغبانی مرکز توسعه مکانیزاسیون قابل مشاهده است. 

شاخه خردکن BIO 90 از تصمیم تا تولید، یکپارچه نشانگر هدف والای شرکت سبزکوش نگین (SKN) در ارائه کالای با کیفیت با مناسبترین قیمت به مصرف کنندگان عزیز است.