شرکت سبزکوش نگین، در روز چهارشنبه 18 اسفندماه، میزبان همکاران محترم و مسئولین گرامی جهاد کشاورزی استان سمنان و شهرستان های سمنان، گرمسار، آرادان، شاهرود و دامغان در محل سایت تولید و نگهداری مجموعه SKN بود. 

در این جلسه که با محوریت توسعه مکانیزاسیون باغات و افزایش ضریب مکانیزاسیون در این استان شکل گرفت، نیازهای استان بررسی شد و راهکارهای توسعه مکانیزاسیون در این استان پیشنهاد شد. 

 

 

استان سمنان با ضریب مکانیزاسیون 1.87 در پایان سال 95، با افق های برنامه پنج ساله خود فاصله اندکی دارد. با این حال در این جلسه، وجود شاخه خردکن های قابل حمل و مقاوم و با کیفیت، خلاء چشمگیری در برنامه مکانیزاسیون باغات این استان بود که پس از آشنایی با شاخه خردکن SKN BIO90، راه حل این مشکل در استان مشخص و ترویج و استفاده گسترده از این دستگاه در برنامه کار مکانیزاسیون استان قرار گرفت. 

همچنین مسئولین محترم جهاد کشاورزی شهرستان آرادان، با ملاحظه کارکرد یونجه چین های پشت تراکتوری DUPLEX ساخت کمپانی BCS ایتالیا، استقبال ویژه ای از این دستگاه جهت استفاده در یونجه زارهای شهرستان های میامی و آرادان نشان دادند.

علاوه بر این با توجه به قابلیت فوق العاده تراکتورهای باغی کمرشکن FERRARI جهت کار در شیب، از این دستگاه به عنوان راه حل شگفت انگیز معضل امروزه مکانیزاسیون در باغات کشور یاد شد. 

 

 

این جلسه که با بازدید حضوری از مجموعه تولید، مونتاژ و نگهداری مجموعه SKN ادامه یافت، توانایی های این مجموعه را در تضمین توسعه پایدار مکانیزاسیون کشاورزی در کشور به عرصه نمایش گذاشت. 

 

استان سمنان که با تخصیص 18 میلیارد بودجه به توسعه مکانیزاسیون در استان، یکی از استان های پیشرو در توسعه پایدار مکانیزاسیون کشاورزی بوده و با بهره گیری از مهندسین و متخصصین خبره، همواره از بهترین و کارآمدترین ماشین آلات کشاورزی استقبال می نماید.