کمپانی ANADOLU، تولید موتور را در خلال سال هایی که ترکیه به تازگی وارد پروسه تحلیل و بررسی تکنولوژی های مدرن کشاورزی شده بود شروع کرد. این کمپانی، تولید موتور را چندین سال تحت لیسانس کمپانی لامبوردینی ایتالیا انجام داد و اکنون، تولیدات خود را با برند اختصاصی خود، ANTOR، تولید کرده و به بیش از 40 کشور، از جمله ایتالیا، صادر می نماید.

کمپانی ANADOLU علاوه بر موتورهای باکیفیت خود، به تولید موتور پمپ های ANTRAC، ژنراتورها، موتورهای بنزینی و دیزلی و همچنین دستگاه هایی برند ANTRAC می نماید.

از جمله گواهینامه های کیفی ANADOLU می توان به گواهی مدیریت کیفیت ISO 9001 و گواهی مدیریت سیستم های زیست محیطی ISO 14001 اشاره نمود.

این کمپانی در کنار فعالیت های تولیدی خود، به عنوان نماینده موتورهای دیزلی و بنزینی لامبوردینی و محصولات هوندا (موتورهای بنزینی، ژنراتورها، موتورپمپ ها، موتورهای تجهیزات دریایی و ماشین آلات کشاورزی مجهز به موتورآلات بنزینی) و... در ترکیه شناخته شده است.

ANADOLU با بهره گیری از مهندسین خبره، محصولات خود را در آزمایشگاه های مجهز و مدرن خود با توجه به نیاز مشتریان و شرایط سخت کشاورزی توسعه می بخشد. تمامی این فعالیت های ANADOLU به کسب مقام نخست در نهمین جشنواره تکنولوژی در سال 2010 منتج شد. این موفقیت ANADOLU که با نیل چشمگیر آن به تمام مراحل تولید در خلال 40 سال و رضایتمندی بی چون و چرای مشتریان همراه شده است، باعث شد تا نشان رعایت حقوق مصرف کنندگان را را از وزارت صنعت و تکنولوژی ترکیه دریافت کند. 

چندین سال است که شرکت سبزکوش نگین اقدام به تأمین دروگرهای سه چرخ و چهارچرخ BCS622 با موتورهای ANTOR 3LD، در ایران نموده است و پس از این تجربه موفقیت آمیز، موتورهای ANTOR 6LD را نیز به گزینه های خود اضافه نمود تا با انتخاب مشتری بر روی تیلر دروگرهای دوچرخ BCS نصب شود.