تکمیل و توسعه ناوگان مکانیزاسیون کشور، پیش از هرچیز نیازمند خدمات پس از فروش گسترده و جامع می باشد. از جمله سرفصل های خدمات پس از فروش که در بسیاری از موارد ممکن است فراموش شود، بحث آموزش است. 

هرچند مفاهیم کلی کارکرد اغلب ادوات و ماشین آلات به هم نزدیک می باشند، اما تکنولوژی های نوین به کار رفته در هر محصول که سبب تمایز نسبی آن با سایر محصولات می شود، تنها از طریق آموزش حضوری و با بهره گیری از اساتید مجرب و مطلع امکان پذیر است.

در همین راستا، شرکت سبزکوش نگین (SKN) پس از واردات موفقیت آمیز تراکتورهای BCS و FERRARI با مدل های Invictus، COBRAM، CROMO و VEGA و توزیع آنها در سراسر کشور، اقدام به برگزاری دوره آموزشی راه اندازی و تعمیرات تراکتورهای BCS و FERRARI نمود. 

در این دوره که به مدت دو روز در محل سایت تولید و نگهداری شرکت سبزکوش نگین اجرا شد، علاوه بر نمایش، مونتاژ و دمونتاژ قسمت های مختلف انواع تراکتور مذکور، تست قدرت بالابری و تست تحمل بار عقب بند تراکتور نیز انجام شد. مدرس این دوره جناب آقای Stephani از کمپانی BCS ایتالیا بود. 

آقای Stephani، مدرس دوره و آقای مهندس میری، مدیر عامل سبزکوش نگین

در پایان این دوره به تمامی شرکت کنندگان گواهینامه حضور در دوره آموزشی اعطا شد و از این پس دارندگان این گواهینامه می توانند به تعمیر و راه اندازی مدل های ذکر شده تراکتورهای FERRARI و BCS بپردازند.